Zabiegi wokół oczu

Skóra wokół oczu jest cienka, łatwo ulega wysuszeniu i podrażnieniom. Jej zła pielęgnacja sprzyja szybkiemu pojawieniu się zmarszczek. Cechuje ją też słabe krążenie krwi i skłonność do zastojów limfatycznych, w rezultacie pod oczami często tworzą się cienie i obrzęki. W naszym gabinecie proponujemy zabiegi, które pomogą rozwiązać najczęstsze problemy okolicy oka.

 

ZABIEG LIFTINGUJĄCY OKOLICĘ OKA

W zabiegu tym wykonany jest peeling okolic oczu, następnie zabieg żelazkiem przeciwzmarszczkowym, dzięki któremu obrzęki wokół oczu zostaną załagodzone, a mięśnie tej okolicy wzmocnione. Następnie wykonywany jest zabieg falą radiową na specjalnym kolegenowym serum. Fala radiowa pobudza syntezę włókien kolagenowych i elastylowych, w konsekwencji podnosi opadającą powiekę oraz spłyca powierzchowne zmarszczki. Na koniec aplikowana jest maska liftingująca na okolicę oka oraz krem.

Zabieg należy wykonywać w serii 10, raz na 2 tygodnie.

Czas: 40min

Cena: 60zł

 

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA NA OKOLICĘ OCZU- ZABIEG PRZECIWZMARSZCZKOWY, ODŻYWCZY I NIWELUJĄCY CIENIE POD OCZAMI

Zabieg ten polega na wykonaniu mikronakłuć skóry za pomocą Derma pena oraz wprowadzeniu substancji aktywnej. Powoduje silne napięcie i ujędrnienie zwiotczałej skóry, redukuje zmarszczki oraz cienie pod oczami poprzez głębokie wprowadzenie substancji aktywnych, a także stymuluje produkcję kolagenu i elastyny poprzez mikrouszkodzenia skóry.

Zabieg należy wykonać w serii od 4-6 zabegów, raz na 3-4 tygodnie.

Czas: 50min

Cena: 150zł

 

EKSFOLIACJA KWASAMI NA OKOLICĘ OCZU

Eksfoliacja kwasami wpływa znacząco na rozjaśnienie cieni pod oczami.

zabiegi wokół oczu

Zabieg należy wykonać w serii 4-5 zabiegów, co 2 tygodnie.

Czas: 30min

Cena: 70zł

strona manola