Zabiegi Antycellulitowe i Modelujące

ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE

Żelazko antycellulitowe to urządzenie do redukcji cellulitu i modelowania sylwetki wykorzystujące trzy rodzaje energii oddziaływujących aktywnie na skórę, mięśnie i układ limfatyczny. Są to: lipodermologia, elektrostymulacja TENS oraz światło LED.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż modelujący bańką chińską jest bardzo dobrą metodą w walce z cellulitem, luźną skórą. Nieoceniony w kuracji odchudzającej, może mieć również zastosowanie jako drenaż limfatyczny. Skutek masażu modelującego to piękna i jędrna skóra bez oznak cellulitu, wymodelowane smukłe łydki i uda oraz ukształtowane pośladki. Zabieg przynosi widoczne efekty w stosunkowo krótkim czasie.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa jest nieinwazyjną metodą wprowadzania do skóry właściwej i tkanki podskórnej substancji leczniczych w przypadku np.: działania ujędrniającego, odmładzającego, regenerującego oraz przeciwprzebarwieniowego.

FALE RADIOWE

Zabiegi radiofrekwencji wykorzystują efekt przegrzania tkanek powstający w wyniku przepływu przez skórę prądu o wysokiej częstotliwości. Wytworzone w skórze ciepło powoduje skrócenie i zagęszczenie włókien kolagenowych, które z wiekiem ulegają rozciągnięciu. Fale radiowe to innowacyjne urządzenie służące do przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania i konturowania skóry ciała.

ZABIEG SPA MODELUJĄCO- WYSZCZUPLAJĄCY

Zabieg ten składa się z:

 • Kawowego peelingu brzucha, ud i posladków, który doskonale złuszcza obumarłe komórki naskórka, wygładza i poprawia ukrwienie skóry. Skóra po peelingu lepiej wchłania składniki aktywne, staje się gładka i elastyczna.
 • Ampułki antycellulitowej wprowadzanej za pomocą ultradźwięków zawierającej wyciąg z nasion kakaowca. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej ,detoksykuje, ogranicza lipogenezę i przyspiesza lipolizę.Wspomaga usuwanie toksyn i nadmiaru wody, chroni przed wolnymi rodnikami i spowalnia procesy starzenia.
 • Masażu antycellulitowego brzucha, ud i posladków
 • Body Wrappingu z maską z kompleksem antycellulitowym z alg brunatnych i zielonych, ekstraktu z bluszczu, ruszczyka, nostrzyka, kofeiny oraz L- karnityny.
  Cena: 150zł (Cena dotyczy okolic: pośladki i uda lub brzuch)
  Seria 5 zabiegów: 600zł

 

PAKIET ANTYCELLULITOWY wybrana partia ciała: brzuch-uda-pośladki:

 • 10X Żelazko antycellulitowe
  5x fala radiowa lub mezoterapia bezigłowa
  CENA: 750zł/ wybrana partia ciała ( brzuch/uda/pośladki)
  + peeling przed zabiegiem GRATIS

 

 • 7x Żelazo antycellulitowe
  4x fala radiowa
  4xmezoterapia bezigłowa
  CENA: 900ZŁ/ wybrana partia ciała (brzuch/ uda/ pośladki)
  + peeling przed zabiegiem GRATIS

strona manola